KONST / Litografier / Färglitografi 14332015
nr 1433 2015
Else-Maj Johansson
(f. 1935), Sverige
Färglitografi, "Lofoten". Signerad, numrerad 263/290, daterad -84. Proveniens: Monark-Crescents samling, Varberg. Bildmått: 42x48 cm, yttermått inklusive ram: 62x67 cm
Else-Maj Johansson, svensk bildkonstnär född 1935.
Utrop:
500 kr
Såld:
350 kr
måndag 22 november 2021
kl 19:43:41
11/11 23:36:27
300 kr
18/11 10:21:19
22 nov
Else-Maj Johansson
Läs mer om Else-Maj Johansson